Školní akce

Rádi bychom vás pozvali na unikátní talkshow Silný řeči, která má kontě přes 50 dílů a představila během 10ti let své existence celou řadu zajímavých osobností.

Moderátoři Jakub Bureš a Tomáš Kettner svým humorem rozveseli mnoho diváků a osobností na své domovské scéně děčínského kina Sněžník. Při svém unikátním zájezdu zavítají do křižanské památky v rekonstrukci a volba jejich hostů není náhodná.


Málokdo ví, že naše olympionička, dvojnásobná mistryně světa a přední česká atletka je téměř "křižaňanda". Zuzana Hejnová se stala držitelkou mnoha rekordů, ale i inspirací pro mnoho sportovců a laiků. Získala nesčetně ocenění a jako první Češka byla vyhlášena nejlepší atletkou Evropy. Profesionální atletickou kariéru ukončila před dvěma roky a nyní se věnuje mateřství.

Petr Lexa je zpěvák a spoluautor písní populární skupiny Slza, která ve Staré škole našla několikrát zázemí pro svá soustředění. V počátcích své kariéry se stal nejpopulárnějším youtuberem v Česku. Tuto pozici dobrovolně vyměnil za hudební dráhu a dnes se mimo jiné stal vyhledávaným režisérem a tvůrcem videí. Své částečné rodinné zázemí našel Petr na druhé straně Ještědu a navíc je vášnivým sportovcem.

Silný řeči YT ukázka: https://youtu.be/R0YFJBGBOdA?si=qQQFBCd3l9Zd_R4c


VSTUPNÉ JE DOBROVOLNÉ. REZERVACE VSTUPENKY NUTNÁ EMAILEM.

Proběhlé akce: